•   Wtorek, 23 lipca 2024
Testy i recenzje

IPhone XI – pierwsze wrażenia

IPhone XI pojawi się na rynku dopiero za kilka miesięcy, co oczywiście nie przeszkadza w ekscytowaniu się nadejściem tego ważnego momentu. W sieci znajdziemy już masę przecieków oraz renderów najnowszego urządzenia amerykańskiego giganta. Na co możemy liczyć w przypadku IPhone’a XI?

3 obiektywy

Aparat fotograficzny to szalenie ważna część każdego nowego flagowca, więc i IPhone XI będzie tutaj naprawdę szalał. Wszystko wskazuje na to, że dostaniemy nie jeden i nie dwa obiektywy, a trzy sztuki ustawione nieliniowo, na niewielkim owalu. Nad nimi pojawi się lampa LED. Jest to bez wątpienia nietypowe rozwiązanie stylistyczne.

Trzeba mieć na uwadze to, że prace nad telefonem cały czas jeszcze trwają i nie można mieć pewności, że właśnie w taki sposób będzie wyglądał telefon. Wciąż można się spodziewać wielu zmian. Niemal potwierdzone jest już jednak to, że będziemy mieli trzy warianty IPhone’a XI do wyboru. Co najmniej jeden z nich będzie posiadał wspomniane trzy obiektywy, ale możliwe jest, że będą go miały wszystkie trzy aparaty.

Parametry IPhone XI

Rozszerzona rzeczywistość i inne zapowiedzi

Jak zawsze przed premierą nowych urządzeń należy podchodzić do wszystkich informacji bardzo sceptycznie. Można jednak bardzo pozytywnie nastawić się do wiadomości, że IPhone XI będzie posiadał technologię 3D ToF. Jest to rozwiązanie przeznaczone do wspierania zadań z zakresu rzeczywistości rozszerzonej, więc możliwym będzie wykorzystywanie tego typu rozwiązań już w publikowanych właśnie telefonach. Informacje o rozszerzonej rzeczywistości podaje Bloomberg, więc jest to źródło godne zaufania.

Inne plotki

Innych plotek jest oczywiście cała masa i trudno jest nadążyć nad cudami, które potencjalnie nowy telefon może posiadać i najprawdopodobniej nie jest to żadna strata, ponieważ takie plotki niemal nigdy się nie potwierdzają. Z nieoficjalnych, ale w miarę godnych zaufania źródłach krążą także informacje, że możemy spodziewać się zintegrowanego z ekranem czytnika linii papilarnych. Do tego pojawić się może jeszcze USB-C.

Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz ⇾