•   Wtorek, 21 maja 2024
Poradnik

Smartfony do 1200 złotych

Przy ciągle zwiększającym się asortymencie nowych modeli telefonów znalezienie dla siebie odpowiedniego sprzętu nie jest łatwym zadaniem. Jeśli budżet mamy ograniczony to to zadanie będzie jeszcze trudniejsze. Dlatego mamy kilka propozycji telefonów ze średniej półki cenowej, na które warto się zdecydować. Niektóre modele nawet z poprzedniego roku warto kupować, ponieważ ich cena istotnie spadła.

Proponujemy więc godne zainteresowania urządzenia do 1200 złotych.

Xiaomi Mi MIX 3

Cena : od 1200 zł

To urządzenie, które otrzymuje aż 6,3 cala wyświetlacz, dzięki odpowiednim proporcjom ekranu jest jednak sprzętem ergonomicznym. Ultra cienka obudowa sprawia, że będzie można z tego sprzęty komfortowo korzystać jedną ręką. Mamy tam również świetny podwójny aparat, urządzenie ma powiększoną wydajność. Duży ekran będzie sprawiał, że korzystanie z tego sprzętu jest przyjemnością.

LG G6

Cena: od 1190 zł

Kiedy urządzenie debiutowało na rynku było bardzo nowoczesnym i wyjątkowo wyglądającym sprzętem. Teraz minęło już trochę czasu i w związku z tym cena urządzenia poszła w dół. Nadal jednak to bardzo dobre urządzenie, które ma wiele świetnych podzespołów, które są w stanie zagwarantować wydajną pracę nawet przy dużym obciążeniu. Wielką zaletą tego sprzętu jest między innymi jego aparat, który potrafi robić doskonałe zdjęcia.

Moto X4

Cena: od 899 zł

To pierwsze urządzenie, które ma system Android One, i dzięki temu otrzymuje często aktualizację. Telefony z serii Moto zmieniły się odkąd firma Lenovo się nimi zajęła. Dostajemy w tym sprzęcie wydajny procesor ekran nieco ponad 5 cali i w związku z tym sprzęt pracuje bardzo wydajnie i długo na jednym ładowaniu. Co ciekawe ma on również walor wodo i pyłoszczelności.

Moto Z2 Play

Cena : od 1099 zł

Jeśli wziąć pod uwagę wydajność baterii to prawdopodobnie jeden z lepszych sprzętów dostępnych na rynku. Dostaje smukłą konstrukcję, która sprawia, że to urządzenie, które jest bardzo eleganckie. Dostaje wydajny system Android z nakładką, która pozwala na wydajną pracę w każdych warunkach. Nawet przy dużym obciążeniu sprzęt radzi sobie naprawdę bardzo dobrze.

Smartfony do 1200 złotych

Moto G6

Cena: od 900 zł

Kolejne urządzenie serii Moto. Tutaj metalowo – szklana obudowa, która ma bardzo dobry stosunek ceny do możliwości technicznej. Sprzęt otrzymuje 5,7 cala wyświetlacz z nowoczesnymi proporcjami. Dzięki temu nie jest bardzo duży, pracuje wydajnie i wymagający użytkownicy będą z tego sprzętu zadowoleni. Mamy tam między innymi 64 GB pamięci masowej, co pozwoli zebrać wiele danych.

LG Q6

Cena: od 749 zł

LG Q6 to smartfon ze średniej półki, który prezentuje się jak flagowe urządzenie. Ma podobny do modelu G6 ekran praktycznie bez ramek i świetny interfejs. Cena urządzenia jest jednak połowę mniejsza od znanego flagowca. Ma mniej wydajne podzespoły, ale do typowego użytku będzie to dobry sprzęt, z którego użytkownik powinien być zadowolony.

Sony Xperia XA2

Cena : od 1177 zł

Urządzenie, które należy do ciekawszych propozycji, jeśli chodzi o sprzęty przygotowane przez firmę Sony. Charakteryzuje się dużą wydajnością, otrzymuje także świetną baterię, dzięki której z tym sprzętem pracuje się świetnie. Wielką zaletą są również umieszczone w tym sprzęcie aparaty.

Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz ⇾